Trysec Siber Güvenlik ve Bilişim Ticaret A.Ş.

Siber İstihbarat

Yasal olmayan yollardan kurumunuza zarar veren kişileri mi arıyorsunuz ?

TRYSEC Siber İstihbarat Ekibi, aradığınız kişileri tespit etme konusunda size yardımcı oluyor. Hackerlara karşı hacker gibi düşünen, onların gizlenme ve hareket kabiliyetlerini önceden sezebilen tecrübeli bir ekip ile yasal konularda zorlanmadan hareket edin.

Siber İstihbarat hizmetimiz ile ilgili broşürlerimizi indirin.

Broşürlerde yer alan bilgiler ile çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Kurumunuza yapılacak olan saldırıları önceden haber almak ve kurumunuz hakkında yer altında konuşulan bilgileri takip mi etmek istiyorsunuz ?

TRYSEC Siber İstihbarat Ekibi, size güvenli ve doğru istihbaratı sunmak üzere en doğru tercih. Ekibimiz, düzenli olarak hackerların yer altı dünyasını takip ediyor, siz müşterilerimiz ile ilgili bulduğu bilgileri anlık olarak size iletiyor ve önlemler konusunda size çözümler üretiyor. Böylece saldırılara karşı erken tedbirler almanız için daima bir adım önde olursunuz. Şirketimiz, kurumunuz ile ilgili yayınlanan yasadışı web, mobil ve masaüstü uygulamalarını tespit ediyor. Bunların engellenmesi adına size anında bildirim gönderiyor.

Gerek açık kaynak istihbaratı yöntemlerinden yararlanarak, gerekse kendimize özgü yöntemler ile Siber İstihbarat alanındaki yeteneklerimizi müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sosyal ağlar, deepweb ve darkweb gibi yer altı platformlarını takip etmenin yanısıra uzmanlarımızın keşfettiği bazı özel internet kaynakları üzerinden yaptığımız araştırmalar ile kurumunuz hakkında paylaşılan verileri özenle takip ediyoruz. Bunları yaparken kendimize özel geliştirdiğimiz otomatize araçların yanında, uzmanlarımız tarafından müşterilerimize özel manüel araştırmalar da yapmaktayız.

OSINT (Open Source Intelligence) konusunda Türkiyedeki en yetkin ekip ile çalışmak istemez misiniz ?

Sizlere sürekli hakaret ve saldırılarda bulunan internet sayfaları ve hesaplarını açan kişileri tespit edin !

Müşterilerinizin sizinle ilgili olan verilerini kontrol altında tutun !

Şüpheli Bitcoin ve diğer kriptopara cüzdan alışverişlerini takip edin !

İnternet ortamına düşen sızdırılmış verilerinizi kontrol altında tutun !

Çalışanlarınızın kurumunuza zarar verecek olası paylaşımlarını takip edin !