Trysec Siber Güvenlik ve Bilişim Ticaret A.Ş.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Pentest

TRYSEC, Sızma testleri bir diğer ifadeyle penetrasyon testlerinde uzman kadrosu ile kurumunuzu bir hacker gözüyle inceler. Kurumunuzun hem dışarıdan gelen saldırılara karşı, hem de iç ağınızdan gelebilecek tehlikelere karşı durumunu kontrol etmenizde size yardımcı olur. Getirdiği çözüm önerileri ile veri güvenliği konusunda daha emin adımlarla yol kat etmenizi sağlar.

Siber İstihbarat

TRYSEC Siber İstihbarat Ekibi, yasal işlem başlatmak için aradığınız kişileri tespit etme konusunda size yardımcı oluyor. Ekibimiz, düzenli olarak hackerların yer altı dünyasını takip ediyor, siz müşterilerimiz ile ilgili bulduğu bilgileri anlık olarak size iletiyor ve önlemler konusunda size çözümler üretiyor.

Eğitim

TRYSEC, Türkiye 'de bilgi güvenliği alanında insan kaynağı yetiştirmek için de yoğun çaba sarf ediyor. LAB ortamında öğretici,uygulamalı zengin içeriği olan eğitimler veriyor.

Bilgi Güvenliği Danışmanlığı

TRYSEC, Bilgi güvenliğinde size anahtar çözümler sunar. Yatırımlarınızda en iyi tercihi yapmanız için size yol gösterir. Personelinizi siber güvenlik alanında eğiterek hazır hale getirir. İhtiyacınız olan güvenli bir partner olarak sizinle yol alır.