Trysec Siber Güvenlik ve Bilişim Ticaret A.Ş.

Bilgi Güvenliği Danışmanlığı

Bizimle çalıştığınız süre boyunca siz işlerinize odaklanın, bilgi güvenliği konularını bize bırakın. TRYSEC, size en doğru ve en güvenilir yatırımları yapmanız için araştırmalar yapıyor, kapsamlı raporlar sunuyor. Bilgi güvenliği alanında karşılaştığınız sorunlara hızlı ve doğru çözümler üretiyoruz. Yıl içerisinde kurumunuzda yaptıracağınız pentestleri düzenli bir periyotta biz gerçekleştiriyoruz, aynı zamanda sonradan edindiğiniz tüm yazılımların sızma testlerini de bu kapsamda denetimden geçiriyoruz.

Danışmanlık Hizmetlerinde Neler Var ?

Yıl içerisinde ihtiyacınız olan sızma testlerini düzenli bir aralıkta gerçekleştiriyor, siz müşterilerimize titizlikle raporlarını sunuyoruz. Yeni eklenen yazılımlarınızın denetimini gerçekleştirerek daha güvenli bir alt yapı sağlıyoruz.

Kurumunuzdaki çalışan seviyelerine özel eğitimler düzenliyoruz. Böylece hem farkındalık oluşturma anlamında tüm çalışanlarınızı bilgilendiriyor hem de teknik anlamda yetişmesini istediğiniz personellerinize eğitim veriyoruz.

Kurumunuza özel görevlendirdiğimiz çalışanlarımız ile 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir iletişim ağı kuruyoruz. Siber saldırı öncesinde ve sonrasında pratik çözümler üreten, tecrübeli ekibimiz sizi her zaman güvende hissettirecektir. Ayrıca kurumunuzda yapacağınız bilgi güvenliği yatırımlarında karşılaştırmalı raporlar hazırlayan uzman ekibimiz, sizlere en doğru tercihi yapma konusunda yardımcı olacaktır. Danışmanlık verdiğimiz süre boyunca kurumuzda bulunan cihazların sürüm bilgilerini takip havuzumuza ekliyoruz. Kurumunuzda bulunan cihaz ve yazılımlar üzerinde yeni ortaya çıkan, keşfedilen kritik zafiyetler ile ilgili anlık bildirim sağlıyoruz.